Energiso

Haberler

Enerji Çözümleri faturalarınızı azaltmanıza yardımcı olur

Hakkımızda

Sincar Enerji Mühendislik

Hakkımızda

             

               Sincar Enerji Ailesi,

               Firma olarak yaklaşık  20 senelik tecrübe ile yurt içinde ve yurt dışında enerji üretim tesislerinin yapımı ve işletilmesi, enerji nakil hatlarının yapımı ve enerjilendirilmesi,  şalt sahalarının kurulumu enerjilendirilmesi, biyogaz enerji santrallarının kurulumu enerjilendirilmesi, endüstriyel tesislerde elektrik taahhüt işleri konusunda uzman ekipler ile beraber birçok projeyi zamanında eksiksiz olarak tamamlamayı başarmanın gururunu yaşamaktayız. 

             Enerji ve üretim alanlarında uzman ve tecrübeli kadrosuyla, gelişmekte olan yeni teknolojileri kullanarak ürettiği yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile uluslararası enerji sektörünün her alanında faaliyetlerine devam etmek istiyoruz.

            Doğadan gelen enerjiyi insanların hizmetine sunarak daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek yaratmak adına birçok başarılı projeleri ile bölgeye hizmet etmiş firmayız.  

             Güneş enerji üretimi ve kurulumu, çöpten elektrik üretimi, rüzgârdan elektrik üretimi, solar elektrik üretimi konusunda da danışmanlık, proje çizimleri ve onayı konularında da  firmamız deneyimi bulunmaktadır.  

           Firma olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyeti ile beraber memlekete tecrübeli ve yetenekli iş insanı yetiştirmektir. Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır

details